Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere på CUDiM

Søg efter forskere, udviklere og andre ansatte på CUDiM

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Aaen, Janus Holst Videnskabelig assistent jhaaen@tdm.au.dk +4561684405 1483, 629
Aagesen, Birthe Projektleder baagesen@tdm.au.dk +4521730612 1483, 625
Andersen, Mathilde AC-fuldmægtig m.andersen@tdm.au.dk +4542662471 1483, 631
Andersen, Mikey Bruun Studentermedhjælper mba@tdm.au.dk 1483, 633
Asmussen, Alberte Borne Studentermedhjælper alberteborne@tdm.au.dk 1483, 648
Bang, Jørgen Emeritus jbang@tdm.au.dk +4528992155 1483, 651
Bech, Christian Winther Koordinator cwbech@tdm.au.dk +4521669706 1483, 618
Boie, Mette Alma Kjærsholm Videnskabelig assistent mebo@tdm.au.dk +4525566626 1483, 629
Bülow, Morten Winther Ph.d.-studerende mobu@tdm.au.dk 1483, 627
Caviglia, Francesco Lektor caviglia@tdm.au.dk +4587162605 1483, 632
Cozart, Stacey Marie Chefkonsulent smc@tdm.au.dk +4587162938 1483, 620
Dalsgaard, Christian Lektor cdalsgaard@tdm.au.dk +4521664955 1483, 622
Donovan, Maria Margaret O It-medarbejder mmdonovan@tdm.au.dk +4587162037 1483, 651
Ellehage, Pernille Studentermedhjælper pellehage@tdm.au.dk +4587163507 1483, 648
Elving, Pernille Risør Videnskabelig assistent prelving@tdm.au.dk +4542234221 1483, 623
Felby, Laura Cordes Ph.d.-studerende lcf@tdm.au.dk +4528129330 1483, 623
Færgemann, Helle Meibom Specialkonsulent hmf@tdm.au.dk +4560202621 1483, 623
Gislev Kjærsgaard, Tom Udviklingskonsulent tgislev@tdm.au.dk +4593508484 1483, 621
Gjermandsen, Pia Kontorfuldmægtig piag@tdm.au.dk +4587162031 1483, 621
Hansen, Rasmus AC-TAP rasmushansen@tdm.au.dk 1483, 648
Jessen, Carsten Emeritus cj@tdm.au.dk +4551491034 C, 006
Jønshøj, Bente Afdelingsleder bjonshoj@tdm.au.dk +4587161951 1483, 645
Keiding, Tina Bering Lektor keiding@tdm.au.dk +4587163602 1483, 619
Kirkegaard, Preben O Lektor pok@tdm.au.dk 1483, 651
Kjær, Arne Centerleder akjaer@tdm.au.dk +4587163508 1483, 649
Kragh, Aia Studentermedhjælper aiakragh@tdm.au.dk 1483, 633
Kristiansen, Bente Chefkonsulent bentek@tdm.au.dk +4593521860 C, 012
Larsen, Anders Hjortskov Udviklingskonsulent ahlarsen@tdm.au.dk +4542318704 1483, 631
Møller, Karen Louise Specialkonsulent klmoeller@tdm.au.dk +4550822681 1483, 625
Naldal, Adam Kiil Studentermedhjælper adamnaldal@tdm.au.dk 1483, 648
Nørgård, Rikke Toft Lektor rtoft@tdm.au.dk +4520466756 1483, 628
Papadopoulos, Pantelis M. Lektor pmpapad@tdm.au.dk +4587163496 1483, 650
Pedersen, Alex Young Ph.d.-studerende alex@tdm.au.dk 1483, 627
Pomerleau, Oliver-Seamus It-medarbejder oliver.pomerleau@tdm.au.dk 1483, 651
Robinson, Sarah Lektor srobin@tdm.au.dk +4524850818 1483, 630
Bengtsen, Søren Smedegaard Lektor ssbe@tdm.au.dk +4520467019 1483, 626
Søndergaard, Simone Brendstrup Udviklingskonsulent sb@tdm.au.dk +4521723438 C, 014
Sørensen, Sabrina Bloch Studentermedhjælper sabrina@tdm.au.dk 1483, 633
Thestrup, Klaus Lektor kthestrup@tdm.au.dk +4521551302 1483, 654
Thingholm, Hanne Balsby Ekstern lektor hbt@tdm.au.dk +4525566735 1483, 624
Thomsen, Mette Brinch Udviklingskonsulent mbthomsen@tdm.au.dk +4551335079 1483, 647
Wahl, Christian Ph.d.-studerende chwa@tdm.au.dk 1483, 651

Mikey Bruun Andersen

Studentermedhjælper

Aia Kragh

Studentermedhjælper